Image bigs

5 неспортивних причин зайнятись бігом

Якщо ви не наважуєтесь розпочати бігати через те, що це сумно, нецікаво або з інших причин, значить ваша мотивація влаштувала бойкот. Зате ми вигадали декілька способів як перетворити біг у щось більше.

Тури на бігу

Світова мережа «Go! Running Tours» — це організація, яка проводить екскурсії на бігу. Венеція, Сідней, Брюссель та ще десятки міст відкриваються для туристів зовсім з іншого боку. Більш активного та корисного відпочинку годі знайти. Декілька років назад в Києві теж з’явилась подібна організація — «Kyiv Running Tours», в якій працює система бронювання місця. Спортивним іноземцям пропонують визначити свій рівень підготовки та підбирають маршрут в залежності від екскурсійних вподобань. Звичайно, основні клієнти такої послуги — це гості міста. Втім, якщо ви хотіли б почати бігати та знайти для себе нові цікаві маршрути, сміливо записуйтесь на біговий тур.

«Бійцівський клуб»

«Перше правило бійцівського клубу — нікому не розповідай про бійцівський клуб». До чого тут цитата з однойменної книги Чака Паланіка? Все просто, ви можете організувати свій клуб, тільки не бійцівський, а біговий. Познайомтесь з людьми, яких ви бачите щодня на пробіжці, винайдіть з ними свої традиції —  з цього можна розпочати дружбу за інтересами. Біг може стати для вас своєрідною системою нетворкінгу.

Пікап

Якщо ви плануєте зайнятись бігом — ваше життя змінилось: правильне харчування, позитивні думки і курс на довге і цікаве життя. Тому, якщо у вас немає другої половинки, пробіжка — це ідеальне місце максимальної концентрації самотніх однодумців.  До того ж спортивний одяг сприяє точній оцінці статури майбутнього щасливця чи щасливиці.

Розширення кругозору

Заняття бігом може щоразу ставати невеличким дослідженням та можливістю дізнатись щось нове. По-перше, спробуйте підмічати нові деталі міста чи поведінки городян. По-друге, підбирайте аудіопідкасти на теми, які вам цікаві та навчайтесь під час бігу. А ще можете таким чином вчити іноземні мови або слухати аудіокниги на які у вас немає часу вдень.

Гаджетоманія

Маєте пристрасть до різноманітних гаджетів, додатків та програм? Тоді біг — це ще одне заняття, яке дозволить вам вивчити окремий напрям спортивних технологій. Програми тренувань та підтримки тонусу, пульсометри, годинники, браслети, додатки для мотивації та клуби рекордів. Все це не дасть засумувати гаджетоманам на пробіжці.