Image bigs

Електронний персональний тренер: кращі мобільні додатки для бігу

Окрім додатків, які відстежують швидкість і темп, з’являється все більше і інструментів, які допомагають бігунам знайти нові маршрути, діагностувати незначні травми, або просто вбити декілька годин у вихідні дні. Ми зібрали 5 найцікавіших мобільних додатків, які допоможуть підготуватись до марафону.

Strava 

Ця програма контролює тренування за допомогою функції GPS. Ви можете знаходити цікаві маршрути і створювати свої, стежите за прогресом прямо під час тренування, порівнювати статистику по декільком параметрам: дистанція, темп, швидкість, набір швидкості і витрачені калорії. Також, за допомогою Bluetooth-датчика Zephyr HxM можна слідкувати за пульсом. Цікавою особливістю додатку є те, що ви можете перетворити щоденні пробіжки в змагання з друзями: встановлюйте особисті рекорди і порівнюйте їх з результатами друзів, знайомих, професійних спортсменів, виконуйте завдання кожен місяць, які стануть вашою мотивацією рухатись вперед.

Endomondo 

Додаток «особистий тренер» з яким можна займатися практично будь-яким спортом. Програма аналізує ваші результати через щоденник тренувань, а також має функцію аудіо тренера, який допоможе досягнути поставлених цілей. Завдяки можливості підбадьорювати друзів звуковими повідомленнями під час тренувань у вас з’ являється додаткова мотивація вийти на пробіжку. Ви можете додавати фото з тренувань, позначати друзів, використовувати функції автоматичної паузи часу при зупинці, таймер зворотного відліку та багато іншого. Всі дані тренувань автоматично з’являються в профілі користувача на endomondo.com.

iSmoothRun

Програма використовує GPS, тому крокомір iSmoothRun буквально слідує за вами на кожному етапі тренування. Вона автоматично перемикає режими в залежності від сили сигналу GPS, точно відстежує час, відстань, місце розташування, темп, швидкість, частоту серцевих скорочень і повідомляє про них за допомогою аудіо оголошень в певні проміжки часу. Цікавою особливістю є те, що iSmoothRun автоматично вмикає режим «пауза», якщо ви чекаєте на зелене світло світлофору чи вирішили трохи відпочити. Також, є функція фіксації ваги після тренування та аналізу кожного окремого тренування і прогресу загалом.

Nike + 

Брендований додаток працює як особистий мотиватор. Він допомагає досягти цілей та встановити особисті рекорди. Програма поєднує в собі GPS навігатор і акселерометр для найбільш точного відстеження відстані, темпу і часу. Зручний та продуманий інтерфейс програми дозволить з легкістю створювати та ділитися своїми маршрутами, змагатися з друзями та отримувати додаткові стимули для бігу. Якщо вам потрібні поради щодо системи тренування до забігів на різні дистанції — програма має додаток Nike + Coach.

RunKeeper 

 

Вже 26 мільйонів користувачів приєднались до спільноти RunKeeper та перетворили телефон в особистий кишеньковий додаток-тренер. Окрім даних про тренування та успіхи, RunKeepe вимірює пульс та може об’єднати показники про фізичну активність та показниками з понад 70 інших додатків та сервісів. Ця функція створена для того, щоб ви могли мати більш глибоке уявлення про стан свого організму та ефективність тренувань.