Image bigs

Fall in love with marathon або надзвичайні марафони зі всього світу

Вже зовсмі скоро в столиці України відбудется  Київський напівмарафон від Нової Пошти. Активні мешканці міста будуть бігти підніжжям київських пагорбів та берегом Дніпра, а також по-новому відкриють для себе історичну красу Києва. Адже марафон — це не просто біг на дистанцію, це насолода та дослідження навколишнього середовища. Саме тому ми зібрали найзахопливіші бігові маршрути з усього світу.

Великий китайський мур, Тяньдзінь

Марафон, який починається з виснажливих 600 метрів чергування ділянок вгору-вниз, а також підйому з 5164 кроків вверх. Якщо спортсмени пережили жорсткий старт їх чекає винагорода — мальовничий маршрут селами та рисовими полями, рівна доріжка та чарівні краєвиди. Насолода від природи навколо гаратовано змусить вас повернутись на цей маршрут і пробігти його знову.

«Останній марафон», Антарктида

Так жартома називають гонку на острові Кінг-Джордж біля узбережжя Антарктичного півострова — це дійсно останнє місце для проведення марафону, яке спадає на думку. Контраст із міськими заходами робить цей марафон по-справжньому особливим. Маршрут проходить повз льодовики, а також кам'янисті пляжі і величезні льодові тріщини. Температура повітря може коливатися в діапазоні від -20 ° С до декількох градусів вище нуля. Але головний бонус марафону — це можливість побачити арктичних пінгвінів та тюленів.

Марафон дю Медок, Бордо, Франція

Назвати цей марафон на 100% спортивним неможливо, адже замість пунктів з водою та масажних «піт-стопів», французи пропонують вино, устриці та фуа-гра. Маршрут проходить через 53 виноградника, тому організатори вирішили ввести в змагання регіональну культуру і представити різні марки вина через кожні кілька кілометрів. Три чверті учасників марафону біжать в маскарадних костюмах та гримі мабуть для того, щоб на фінішній лінії градус сп’яніння виглядав не таким очевидним. 

 

Регі-марафон, Негрил, Ямайка

Розслаблена ідеологія музики регі не надто пасує до ритмічних занять спортом, не кажучи вже про проведення повномасштабного марафону в цій стилістиці. Але на Ямайці вирішили, що це може стати особливістю і запустили рекламну кампанію марафону: «Приходьте на пробіжку — залишайтесь на вечірці!» Тисячі учасників марафону бігли узбережжям західної частини острова під музику регі, яку увімкнули всі місцеві мешканці.

Марафон «Велика п’ятірка», Південна Африка

Лев, леопард, слон, носоріг і буйвол — це список п'ятірки тварин, на яких найбільше полюють в Південній Африці. Тому, ймовірно, ви побачите їх усіх на цьому маршруті навколо заповідника Entabeni, на півдорозі з Йоганнесбурга в Національний парк Крюгера. Дорога в’ється через савану та патрулюється  озброєними лісниками. Втім, найшвидші бігуни можуть спробувати обігнати леопарда чи лева.